Фен Gа.Mа Potenza Ion 3D Therapy 2400W

Виробник: Ga. Ma
Модель: GH1801
Наявність: На складі

  • 1 500 грн.Швидка доставка
Знижки на товар
Сотні задоволених клієнтів

Фен Potenza входить до складу серії з комплексного догляду за волоссям GAMA 3D THERAPY. Модель досить компактна, але функціональна. Серія покликана покращити стан волосся, позбавляючи його від кручення та заплутаності, а також відновлюючи його та віддаючи неповторний блиск. Відмінно підходить для професійного та побутового використання.

Головною перевагою моделі є наявність технології іонізації GAMA Ion Plus. Дана технологія GAMA генерує на 80% більше негативно заряджених іонів у порівнянні з подібними технологіями іонізації. Велика кількість негативних іонів сприяє зміцненню та відновленню волосся, надаючи йому неймовірного блиску та м'якості.

У моделі застосований ультра легкий новий двигун постійного струму з дуже тихою роботою. За рахунок цього фен має відмінне балансування і робить процес сушіння або укладання дуже легким. Корпус фена виконаний у компактному стилі та має ручку, яка не ковзає, тому фен чудово сидить у руці як рідний. Перемикачі режимів роботи з м'яким кроком розташовані на передній частині ручки та досить зручні у роботі.

Крім усього іншого, у фені застосовується решітка з турмаліновим покриттям, що безумовно сприяє кращому впливу негативних іонів на структуру волосся. Знімні грати допоможе тримати прилад у чистоті. Знімати її дуже легко, як і фіксувати назад. У комплексі з іншими приладами, що входять до складу комплексу 3D THERAPY, Ви отримаєте повноцінний догляд за Вашим волоссям, надаючи йому здорового вигляду і неповторного блиску.

Характеристики:

  • Тип фену: Стандартний фен
  • Потужність: 2400 Вт
  • Іонізація: Так
  • Колір: Бірюзовий

Увага: HTML не підтримується!