Плойка BaByliss Pro 2273TTE 25ММ

Виробник: Babyliss Pro
Модель: 2273TTE
Наявність: На складі

  • 1 433 грн.Швидка доставка
Знижки на товар
Сотні задоволених клієнтів

Серія професійних плоїв BaByliss PRO Titanium Tourmaline Curling з електронним управлінням - це чудовий професійний інструмент для тих людей, які люблять максимальний комфорт у роботі. Плойка BAB2271TTE, яка входить у цю серію, має ряд переваг та технологічних інновацій, що робить її однією з найкращих професійних плоїк на ринку.

Особливістю моделей є технологія титано-турмалінового покриття робочої частини плойки – щипців. Таке покриття забезпечує швидкий і рівномірний прогрів по всій поверхні, а також щадний вплив на волосся. З одного боку титан має неймовірну міцність і ідеальне ковзання по волоссю, завдяки чому плойка прослужить у Вас довгі роки. З іншого боку, турмалін забезпечує ефективний захист волосся, а також тривалу фіксацію завивки. Природні властивості турмаліну вивільняти негативні іони при нагріванні сприяють захисту волосся від втрати вологи, надаючи йому м'якості та легкого блиску. Така технологічна і сучасна плойка для волосся припаде до смаку навіть найвибагливішим покупцям.

Ще однією перевагою є наявність електронного керування з рідкокристалічним дисплеєм. Модель має 11 температурних режимів у діапазоні від 100 до 200 ° C. Крок регулювання температури становить 10 градусів. Регулювання температури здійснюється спеціальними клавішами розділеними «ребром» для того, щоб унеможливити випадкове натискання на кнопки та зміну температури під час роботи з інструментом.

Ергономіка щипців, як завжди на висоті – все зроблено у стилі BaByliss PRO. Хороший затиск на всю довжину для зручного використання моделі як на роботі, так і вдома при завивці самої себе. Термоізольований наконечник дозволить безпечно працювати із плойкою, без побоювань отримати опік. Також модель має зручну металеву підставку для безпечного розміщення під час роботи на будь-якій поверхні. Зручна ручка не ковзає в руці, а довгий поворотний шнур забезпечить гарний ступінь свободи і буде практично непомітним у роботі. Також з міркувань безпеки моделі реалізована функція автоматичного вимикання плойки через 60 хвилин після включення.

Характеристики:

  • Тип плойки: Стандартна плойка
  • Потужність: 30 Вт
  • Терморегулятор: Так
  • Температура нагрівання: до 200°C
  • Цифровий дисплей: Так
  • Покриття: Титано - турмалінове
  • Розмір: 25 мм

Увага: HTML не підтримується!