Вирівнювач Ga.Ma Elegance Led Titan Keratin

Виробник: Ga. Ma
Модель: GI0209
Наявність: На складі

  • 990 грн.Швидка доставка
Знижки на товар
Сотні задоволених клієнтів

Випрямляч для волосся GAMA Titan Keratin Elegance LED (GI0209) - це новинка, яка входить до складу лінії приладів для догляду за волоссям GAMA Titan Keratin, яка розроблена з метою захисту природного кератину волосся. Кератин, як Ви знаєте, становить 80% наших волосся, а різні погодні умови зовнішнього середовища і хімічні впливи на волосся згубно впливають на волосся і виснажують кератин. В результаті волосся втрачають свою силу, еластичність, блиск і стає пористим. Для захисту кератину в GAMA розробили нову лінію електроінструменту - TITAN KERATIN.

Випрямляч GAMA Titan Keratin Elegance LED оснащений плаваючими пластинами розміром 25 x 120 мм. Збільшений розмір пластин дозволяє захоплювати більше волосся і ефективніше випрямляти його, витрачаючи менше часу. Особливістю пластин є їх покриття з революційною технологією MICRO GLITT. В основі технології мікрочастинки GLITT, які активуються при нагріванні і захищають природний кератин волосся. Пластини мають чудовим ковзанням по волоссю.

Електронне урядування температурним режимом дозволить Вам підібрати максимально точну температуру, необхідну для випрямлення Ваших волосся, що робить праску GAMA GI0209 універсальним у використанні. Терморегулятор має 6 температурних режимів (130, 150, 170, 190, 210 і 230 ° C), які підсвічуються на LED індикаторі, розташованому на ручці прасування.

Вже традиційно для моделей серії Elegance, випрямляч Titan Keratin Elegance LED (GI0209) виконаний в ультра-тонкому округленому дизайні. Кнопки регулювання температури розташовані на ручці - Ви не зміните випадково температуру. Для зручного зберігання і транспортування в моделі передбачений замок для пластин. Мережевий кабель довжиною 3 метри з обертанням забезпечить хорошу ступінь свободи при роботі з праскою.

Характеристики:

Тип випрямляча: Стандартний випрямляч

Потужність: 45 Вт

Терморегулятор: Так

Температура нагріву на 6 режимів: 130, 150, 170, 190, 210 і 230 ° CІонізація: ТакУльтратонкий дизайн корпусуІнноваційне покриття з технологією для захисту кератину - MICRO GLITTПлаваючі пластини 25 x 120 ммМережевий шнур з обертаннямЗамок для пластинАвтоматичне вимкнення через 60 хвилинУніверсальне живлення 100 - 240 В

Увага: HTML не підтримується!