Вибір перукарської мийки

Вибір перукарської мийки

Миття голови в салоні краси або перукарні - делікатний процес, який вимагає забезпечення максимального комфорту як для клієнта, так і для майстра. У цьому питанні головним є правильно підібрана перукарська мийка. На що ж в першу чергу варто звернути увагу? І що врахувати?


Як вибрати перукарську мийку: основні аспекти


Перед тим, як купити обладнання для перукарні, варто правильно розпланувати місце для мийки, врахувати його переваги і недоліки:

 1. Підведення води. До місця, де повинна розташовуватися мийка для перукарні, необхідно підвести водопровід, каналізацію і т.д. Переконайтеся, що до обраного місця є можливість підвести всі необхідні комунікації. Також не забудьте про естетичну сторону питання, щоб всі труби були приховані.
 2. Професійний майстер. Краще відразу викликати фахівця, трохи переплатити, але уникнути можливих проблем і недоліків в майбутньому.
 3. Якість труб. Обов'язково перевірте тиск води, якість труб, які повинні витримати інтенсивну щоденну експлуатацію.
 4. Планування місця. Перед покупкою мийки для перукарні, точно розплануйте місце установки, розрахуйте розміри. Щоб не вийшла ситуація, що куплене обладнання точно помістилося, щоб не займало зайвий простір і не заважало.


Ну і найголовніше - це зручність. Клієнт повинен відчувати себе максимально комфортно, щоб не затікала голова і шия, вода подавалася справно, і оптимальної температури. Дизайн також має значення, стиль повинен відповідати загальній концепції салону, гармоніювати з інтер'єром закладу.


Перукарська мийка: види


Перед покупкою оснащення, важливо детально ознайомитися з його видами. Перукарська мийка складається з декількох елементів: крісла, раковини, стійки, змішувача і супутніх аксесуарів. Типи обладнання можна виділити, відповідно матеріалам виготовлення цих частин:

 1. керамічна
 2. пластикова
 3. скляна
 4. акрилова

Також, зверніть увагу на функціональні можливості обладнання:

 1. Наявність крісла, підсвічування
 2. Функція масажу
 3. Вбудована підніжка, підлокітники і т.д.

Окремо варто виділити так звані «пересувні» мийки, які відрізняються компактністю і зручністю використання. До них можна просто приставити перукарське крісло. Але це не завжди зручно, адже в такому випадку складно правильно відрегулювати висоту і підлаштуватися під особливості кожного клієнта.


Вибираємо правильно


Якщо все підготовчі роботи завершені, можна приступити безпосередньо до вибору обладнання. Отже, перукарська мийка повинна бути:

 1. Практичною і ергономічною - всі лінії повинні бути плавними, без гострих кутів і виступів, через які можна поранитися. В ідеалі, необхідно придбати силіконові насадки, які сприяють зручному положенню шиї клієнта. Оббивка крісла повинна бути стійкою до стирання, з водовідштовхувальним ефектом, легко чиститися від забруднень.
 2. Регульованою. Звичайно, чим більше можливостей зміни висоти крісла, кута нахилу - тим краще. Це дозволяє найбільш оптимально підлаштуватися під особливості кожного клієнта.
 3. Витривалою. Важливо розраховувати, що клієнтами у Вас можуть бути як діти, так і дорослі. Тому Краще вибрати модель з вантажопідйомністю хоча б до 120 кг.
 4. Легко керованою. Управління може бути як електричним, так і механічним, важлива загальна зручність. Ну і в першому випадку готуйтеся до більшої ціни.
 5. Функціональною. Глибина раковини повинна відповідати особливостям закладу. Перукарська мийка для жіночого залу повинна бути глибшою, щоб помістити довге волосся, для чоловічого - досить менш глибокої моделі.

Не забувайте і про комфорт майстра. Наявність в перукарській мийці спеціальних місць для ємностей з шампунем, бальзамом і т.д. дозволяє персоналу економити час, і не бігати по всьому залу за шампунем, кондиціонером або іншим необхідним засобом.

Пам'ятайте, що варто вибирати якісні моделі, які прослужать довгий час і не зажадають швидкої заміни комплектуючих, або обладнання цілком. Звертайтеся в перевірені, сертифіковані магазини, якщо збираєтеся купити мийку для перукарні. Зазвичай вони надають повний спектр послуг як з доставки та встановлення, так і щодо подальшого сервісного обслуговування, що важливо з професійною технікою. Адже професійне обладнання для перукарні досить інтенсивно експлуатується, що вимагає періодичної зміни деяких запчастин, або ремонту підйомника. Варто домовитися про умови обслуговування з компанією передчасно.