Як вибрати візок в салон краси

Як вибрати візок в салон краси

Правильно підібрати необхідне обладнання в салон краси - це дуже відповідальна справа для власників подібних закладів. Чому? - запитаєте. Відповідь проста: воно повинно приносити людям тільки позитивні емоції, покращувати роботу перукарям, робити приміщення просторіше.

 

Власникам слід пам'ятати, що престижність салону і якість обслуговування можна досягти тоді, коли всі дії персоналу будуть швидкими і непомітними для улюблених клієнтів, а сама установа - стильна і красива. Тому візки - це не виняток.

 

Вони з легкістю можуть пересуватися по залу, що дозволяє перевозити всі потрібні матеріали. Ця особливість робить такий плюс - тримати все необхідне під рукою. В даному обладнанні розміщувати робочий інвентар можна в строгому порядку, такі сортування допоможуть майстру без зусиль знайти все необхідне.


Типи візків в салон краси


Дане обладнання дуже відрізняються один від одного. Щоб простіше було визначитися з вибором, візки розподілили на наступні типи. Але слід взяти до уваги, що деталі конструкції (коліщатка, поручні, фурнітура) виробу грають важливу роль при покупці товару.

 

  • Манікюрні - по конструкції в основному відкриті, що дозволить творцеві краси з будь-якого боку дістати потрібну річ. У великій моделі, діаметр коліщаток повинен бути відповідний для пересування каркаса - краще побільше. А матеріал, з якого вони виробляються - вибирайте серединку (не дуже жорсткий і дуже м'який). Якість матеріалу можна визначити при натисканні на ролик: руки залишилися чисті, а на колесі немає слідів деформації.
  • Перукарські для інструментів - моделі з закритим каркасом. Якщо у Вас маленьке приміщення, то краще купувати невеликі, а в просторі кабінети - більші з великою кількістю відділів. Щоб Ваш візок витримав навантаження предметів - купуйте її з якісним каркасом (наприклад, металевим). Але якщо не будете сильно перевантажувати її, то досить пластику. У таких моделях поручень повинен бути міцний і вище середнього розміру.
  • Косметологічні - характеризуються наявністю декількох ярусів і різною висотою. Матеріал, з якого виготовляється обладнання в косметологію - це скло, метал, пластик. Якісні помічники перукаря з нержавіючої або хромованої сталі - це найнадійніший варіант при покупці, тому що вони будуть служити дуже довго.


Параметри вибору візки перукарні

 

  • Продуктивність. Найпростіший пересувний помічник не здатний реалізувати всі завдання майстра, тому краще придбати хорошу якісну модель.

  • Колір. Найпопулярнішими на сьогодні вважаються: білі, чорні, під метал. Але потрібно враховувати тон, відповідний інтер'єру салону.
  • Спеціалізація. Універсальні обладнання - допомагають здійснити всі послуги, а спеціалізовані - виконати складне фарбування. Безумовно, цирульні необхідні два варіанти, але кщо Ви тільки початківець, то зупинятися потрібно на моделі багатофункціональній. Наприклад, якщо це стрижка і укладка - то розумніше за все, щоб вона була закритого типу.
  • Матеріал необхідно підбирати під інтер'єр і робочих майстрів.
  • Комплектація. Хороший варіант - помічниця перукаря з великою кількістю ярусів, тримачів під інструменти і відсіків. Ідеально, коли вона закривається на ключ.
  • Габарити вибирайте щодо кількості відсіків. Якщо в приміщенні багато місця - придбайте більш укомплектований варіант.
  • Міцність підстави. Найкраще - металевий каркас на колесах. Якщо немає коштів купити такий варіант, то обладнання трохи менших габаритів, за такими ж критеріями, теж буде відмінно.


Купити перукарню візок


В інтернет-магазині StyleMarket величезний вибір візків для перукаря, тому можете підібрати моделі будь-якого типу недорого. У нас тільки якісні товари за доступними цінами.