Політика конфіденційності

1. Загальні положення

1.1. Ця Політика конфіденційності визначає порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача отримує сайт Stylemarket.in.ua, від користувачів сайту під час реєстрації Компанії на сайті stylemarket.in.ua, а також під час використання сайту stylemarket.in.ua. Персональні дані користувача заповнюються Користувачем

1.2. Для того, щоб провести реєстрацію на сайті Stylemarket.in.ua або здійснити покупку на сайті Stylemarket.in.ua та використовувати сайт Stylemarket.in.ua, Користувач повинен уважно ознайомитись з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання на кнопку (Я прочитав(ла) Політика конфіденційності та згоден(-на) з умовами) на сайті Stylemarket.in.ua у розділах «Реєстрація», «Оформлення замовлення».

1.3. Користувач не має права використовувати сайт Stylemarket.in.ua, якщо він не погоджується з умовами цієї Політики конфіденційності, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди з Stylemarket.in.ua.

1.4. Користувач визнає, що у разі недбалого ставлення Користувачем до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та персональних та інших даних користувача. Сайт Stylemarket.in.ua не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

1.5. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Клієнти Stylemarket.in.ua» буде лист-повідомлення, надіслане на електронну пошту користувача, вказану під час реєстрації.

2. Які особисті дані можуть збиратися

Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, уповноваженої особи компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

Файли Cookies для того, щоб визначити браузер користувача та надати сервіси, що залежать від цього, наприклад зберігання даних у кошику між відвідуваннями;

IP-адреса користувача, щоб показати рекламу та вести журнал активності Користувача;

інформацію про помилки роботи ресурсу, ініційовані Користувачем;

поведінка користувача на сайті;

Вся інформація збирається нами «як є» і не змінюється у процесі збору даних.

3. Як інформація про Вас використовуватиметься сайтом. Ціль використання.

Ми можемо використовувати Ваше ім'я, прізвище, по батькові, електронну адресу, пароль для ідентифікації вас як користувача Stylemarket.in.ua. Ми можемо відображати ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії в особистому кабінеті користувача.

Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини сайту Stylemarket.in.ua. Користувач завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією у відповідному розділі особистого кабінету.

Інформація про Вас, у тому числі персональні дані, використовується для забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг. А також для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання та пропозиції, послуг, обробки платежів, створення та реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації поштою, електронною поштою, пропозиція нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінної від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, покращення якості надання послуг, надання сервісів сайту, розміщення інформації про клієнта в особистому кабінеті, створення та підтримка особистого кабінету клієнта на сайті Stylemarket.in.ua.

В окремих випадках, з метою демонстрації ефективності роботи Сайту та підвищення іміджу Сайту, ми можемо розкривати статистику покупок, переглядів, не розкриваючи при цьому персональних даних та інформації, яка є комерційною таємницею.

4. Умови надання доступу до бази даних

Ми не передаємо персональні дані третім особам, за винятком випадків, передбачених нижче. Користувач, погоджуючись з цією Політикою Конфіденційності, надає право Stylemarket.in.ua розкривати свої персональні дані третім сторонам, які надають Stylemarket.in.ua послуги, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати інформацію користувача тільки у випадку, якщо вони надають послуги Stylemarket.in.ua і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних провадиться при замовленні Користувачем товарів на Stylemarket.in.ua постачальнику таких товарів, але тільки в обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача та його замовлення.

Також розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

За обґрунтованими запитами державних органів, які мають право витребувати та отримувати такі дані;

у тому випадку, якщо, на думку Stylemarket.in.ua, Користувач порушує умови цієї Угоди та/або інших договорів та угод між Сайтом Stylemarket.in.ua та Користувачем.

5. Як змінити/видалити цю інформацію або відмовитися від передплати

Користувачі в будь-який час можуть змінити/видалити особисту інформацію або відмовитися від розписки, для цього достатньо скористатися Особистим кабінетом. Робота деяких можливостей Stylemarket.in.ua, для яких потрібна наявність інформації про користувача, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.

Персональні дані Користувача зберігаються до їх видалення Користувачем.

Достатнім повідомленням Користувача про видалення або іншу обробку персональних даних буде лист (інформація), надісланий на електронну пошту, вказану Користувачем.

6. Захист інформації, що збирається

Ми вживаємо всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Усі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або кількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні за межами нашої корпоративної мережі. Тільки ті співробітники Stylemarket.in.ua, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібний доступ до особистої інформації користувачів мають доступ до інформації про користувачів. Усі працівники, які мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім сторонам.

7. Зміни у політиці конфіденційності.

Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. У такому разі ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути інформованими про те, як Stylemarket.in.ua захищає інформацію про користувачів.

Stylemarket.in.ua не несе відповідальності за збитки чи збитки, які зазнав Користувач або треті особи внаслідок помилкового розуміння чи нерозуміння умов Даної Політики конфіденційності, інструкцій чи вказівок про порядок використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ.

У випадку, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які, не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконане, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим тією мірою, якою це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI.

Ця Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання сайту Stylemarket.in.ua він при передачі своїх Персональних даних погодився з умовами даної Політики конфіденційності та діє доти, доки на сайті Stylemarket.in.ua зберігається будь-яка інформація про користувача , зокрема і персональні дані.